Gemi Acenteliği

TRIBECA DENİZCİLİK HİZMETLERİ A.Ş olarak, İstanbul ve Çanakkale Boğazları başta olmak üzere tüm Türk liman ve terminallerindeki gemilere her türlü acentelik hizmetini en üst kalitede sunmaktayız. Gerek armatörler ve gerekse yük sahiplerinin ihtiyacı olabilecek taleplerin karşılanması, profesyonel ekibimizin birinci amacıdır.

Acentelik kapsamında vermekte olduğumuz tüm hizmetlerimizde (İstanbul ve Çanakkale Boğazlarından transit geçen veya Türk limanlarına gelen her türlü geminin, ikmal, yükleme/boşaltma, kılavuz ve römorkör alma vb. işlemleri, ilgili kuruluş ve birimler nezdinde yapılması gereken işlemler, bu işlemlerle ilgili her türlü bilginin zamanında doğru ve noksansız olarak gemi sahibi/kiracısı/işleticisi ve gemi kaptanına bildirilmesi vb.) azami dikkat ve itina göstermekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Alın

Tersane – Tamir Bakım Hizmetleri

Türk tersanelerine gelen her türlü geminin resmi işlemleri, teknik koordinasyonu ve armatör adına gözetim hizmetleri verilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Alın

Yağ – Yakıt –Su – Yedek Parça Temini

Gemi donatanı/işletmecisi talebi doğrultusunda gemilere yağ, yakıt, su ve yedek parça ikmal koordinasyonu ve gerekli resmi kurum izinleri en hızlı şekilde ve itinayla sağlanmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Alın

Personel İşlemleri

Limanlara gelen veya transit sefer yapan gemilerin talepleri doğrultusunda personel değişimi hizmeti verilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Alın

Kumanya İkmali

Gemi donatanı/işletmecisi talebi doğrultusunda gemilere her türlü kumanya ikmali ve kaliteli ve rekabetçi şekilde deneyimli ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

Daha Fazla Bilgi Alın